eMarket - usługi medyczne online - Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Jak kupować w naszym eMarkecie?

null
Wybierz interesujące Cię badanie lub usługę
null
Wypełnij dane i opłać zamówienie
null
W 24h aktywujemy produkt
i powiadomimy Cię o tym
null
Korzystaj z usług
w wybranych placówkach

Najczęściej kupowane badania laboratoryjne krwi

Badania tarczycy - eMarket

Uwaga! Kontrola tarczycy!

Tarczyca odpowiada za szereg funkcji, które regulują metabolizm. W związku z tym ma ona wpływ na cały organizm. W trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie oferujemy do wyboru 3 pakiety badań, które pozwolą skontrolować stan tarczycy.

już od

129.00

Do wyboru pakiet Basic, Medium oraz Large

Badania markery nowotworowe - eMarket

Nowotwór – choroba genów i cywilizacji

Degradacja środowiska naturalnego, rozwój przemysłu, zanieczyszczenia stanowią plagę XXI wieku, ale także podatny grunt do powstawania nowotworów. Rak jednak nie musi być wyrokiem śmierci – pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie zostanie zdiagnozowany i poddany leczeniu.

już od

99.00

Pakiet dla kobiety oraz mężczyzny

Badania hormonalne dla kobiet - eMarket
Hormony kobiece pod lupą!

Hormony wpływają zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne człowieka. Zachwianie gospodarki hormonalnej może zaburzyć wiele znaczących funkcji. Istnieje także wiele zróżnicowanych objawów, które sugerują nieprawidłowości w pracy hormonów. U kobiet mogą to być zaburzenia cyklu miesiączkowego, nadmierna nerwowość, huśtawki nastroju i in. Hormony odpowiadają bowiem za fizyczną i psychiczną równowagę całego organizmu.

już od

179.00

Do wyboru pakiet Basic oraz Large

Badania hormonalne dla mężczyzn - eMarket

Metabolizm i hormony męskie

Hormony odpowiadają za prawidłowy przebieg wielu procesów zachodzących w organizmie. Badania hormonów płciowych u mężczyzn pozwalają sprawdzić, czy ich stężenia są prawidłowe. Nieprawidłowa gospodarka hormonalna u mężczyzn może być przyczyną wielu problemów – np. z płodnością, potencją lub metabolizmem.

już od

109.00

Do wyboru pakiet Basic oraz Large

Testy alergologiczne - badania krwi

Zatrzymaj alergie!

Alergia to jedno z najczęściej występujących schorzeń w dzisiejszym świecie. Większość chorób alergicznych ma charakter przewlekły i wymaga systematycznego, wielokierunkowego leczenia. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą sprawdzić skłonność do występowania alergii.

już od

169.00

Do wyboru pakiet Basic oraz Large

Pakiet badań na wątrobę

Wątroba – po sercu najważniejsza!

Jako jeden z najważniejszych i największych organów wewnętrznych, wątroba ma do spełnienia szereg ważnych funkcji w organizmie. Udział tego narządu w wielu procesach metabolicznych sprawia, że wątroba narażona jest na liczne uszkodzenia, które w efekcie mogą prowadzić do marskości.

już od

39.00

Do wyboru pakiet Basic oraz Large

Bilans krwi 30-latka

Jesteś młody? Zbadaj się!

Człowiek, który ukończył 30. rok życia, jest osobą dojrzałą i świadomą swojego ciała oraz zdrowia. Niektóre zmian, jakie zachodzą w naszych organizmach, trudno jednak wychwycić i zauważyć niepokojące objawy. Wczesne wykrycie wielu chorób, zwłaszcza w czasie, gdy organizm jest jeszcze młody, pozwala całkowicie je wyleczyć. Lekarze zalecają regularne wykonywanie badań sprawdzających stan zdrowia – w zależności od płci i wieku pacjentów.

już od

139.00

Pakiet dla kobiety oraz mężczyzny