Sklep

Dostępne pakiety badań laboratoryjnych

Uwaga! Kontrola tarczycy!
Tarczyca odpowiada za szereg funkcji, które regulują metabolizm. W związku z tym ma ona wpływ na cały organizm. W trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie oferujemy do wyboru 3 pakiety badań, które pozwolą skontrolować stan tarczycy.

już od 129,00

Serce masz jedno. Sprawdź je!
Zdrowe serce jest niezbędne do życia. Każda dysfunkcja serca wpływa na osłabienie pracy całego organizmu. W trosce o Państwa zdrowie i dobre samopoczucie oferujemy do wyboru 3 pakiety badań, które pozwolą skontrolować serce.

już od 129,00

Skóra – czas na diagnozę urody!
Dobry wygląd skóry ma szczególne znaczenie nie tylko z powodów estetycznych, ale także dlatego, że wiele mówi o zdrowiu wewnętrznym człowieka. Badania profilaktyczne sprawdzą jej stan, pozwolą wyleczyć infekcje, zwrócą uwagę na właściwą pielęgnację lub też mogą być podstawą do skierowania na dalsze badania. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować stan zdrowia skóry.

już od 289,00

Włosy, paznokcie – dowody zdrowia
Mocne i pozbawione defektów – włosy i paznokcie to zewnętrzne przejawy zdrowego organizmu, a także ważne elementy ludzkiego wyglądu. Ich kondycja w dużym stopniu zależy od nas samych. Duże znaczenie odgrywa tryb życia, sposób pielęgnacji, a także badania profilaktyczne, które pozwalają diagnozować źródła problemów, leczyć schorzenia, poznawać sposoby na poprawienie jakości oraz zdrowia włosów i paznokci. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować ich stan zdrowia.

już od 399,00

Cukier w normie?
Istnieją dwa bardzo ważne powody, dla których warto regularnie badać poziom cukru (glukozy) we krwi – żeby sprawdzić, czy poziom występowania cukru w organizmie mieści się w zakresie norm lub też wykryć nieprawidłowości i rozpocząć właściwe leczenie. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować poziom cukru.

już od 79,00

Nerki – narządy do zadań specjalnych
Nerki, kojarzone głównie z produkcją moczu, mają do spełnienia zdecydowanie więcej ról w organizmie. Biorą udział w procesach metabolicznych, spełniają też ważną funkcję wewnątrzwydzielniczą. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować ich stan zdrowia.

już od 59,00

Wątroba – po sercu najważniejsza!
Jako jeden z najważniejszych i największych organów wewnętrznych, wątroba ma do spełnienia szereg ważnych funkcji w organizmie. Udział tego narządu w wielu procesach metabolicznych sprawia, że wątroba narażona jest na liczne uszkodzenia, które w efekcie mogą prowadzić do marskości. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować jej stan zdrowia.

już od 39,00

Hormony kobiece pod lupą!
Hormony wpływają zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne człowieka. Zachwianie gospodarki hormonalnej może zaburzyć wiele znaczących funkcji. Istnieje także wiele zróżnicowanych objawów, które sugerują nieprawidłowości w pracy hormonów. U kobiet mogą to być zaburzenia cyklu miesiączkowego, nadmierna nerwowość, huśtawki nastroju i in. Hormony odpowiadają bowiem za fizyczną i psychiczną równowagę całego organizmu. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować hormony.

już od 179,00

Płodność, metabolizm – hormony męskie
Hormony odpowiadają za prawidłowy przebieg wielu procesów zachodzących w organizmie. Badania hormonów płciowych u mężczyzn pozwalają sprawdzić, czy ich stężenia są prawidłowe. Nieprawidłowa gospodarka hormonalna u mężczyzn może być przyczyną wielu problemów – np. z płodnością, potencją lub metabolizmem. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą skontrolować stan hormonów.

już od 109,00

Zatrzymaj alergie!
Alergia to jedno z najczęściej występujących schorzeń w dzisiejszym świecie. Większość chorób alergicznych ma charakter przewlekły i wymaga systematycznego, wielokierunkowego leczenia. Oferujemy Państwu do wyboru następujące pakiety badań, które pozwolą sprawdzić skłonność do występowania alergii.

już od 169,00

Sport w parze ze zdrowiem
Każdego roku coraz więcej osób dostrzega, że regularna aktywność fizyczna wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Aby w pełni cieszyć się sportem, konieczne jest sprawdzenie, czy nasz organizm właściwie reaguje na sport. Profilaktyczne badania dla osób uprawiających sport potwierdzą stan zdrowia pacjenta, ale także pozwolą zminimalizować problemy zdrowotne, wynikające z nadmiernej aktywności fizycznej.

już od 199,00

Nowotwór – choroba genów i cywilizacji
Degradacja środowiska naturalnego, rozwój przemysłu, zanieczyszczenia stanowią plagę XXI wieku, ale także podatny grunt do powstawania nowotworów. Rak jednak nie musi być wyrokiem śmierci – pod warunkiem, że odpowiednio wcześnie zostanie zdiagnozowany i poddany leczeniu.

już od 99,00

Witaminy mają moc
Witaminy są niezbędne dla zachowania zdrowia i prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Niedobory witamin uzupełnia się stosując rozmaite suplementy diety. Aby jednak wiedzieć, jakich witamin nam brakuje, należy wykonać odpowiednie badania.

już od 109,00

Zatrzymaj rozwój osteoporozy!
Osteoporoza to choroba szkieletu, która dotyka coraz więcej ludzi. W efekcie może prowadzić do złamań kości nawet przy niewielkich urazach. Nadmierna podatność kości na uszkodzenie w osteoporozie stanowi wynik zmniejszenia gęstości mineralnej kości i zaburzenia jej struktury. Aby uniknąć rozwoju osteoporozy oferujemy pakiet badań profilaktycznych.

już od 139,00

Dla profesjonalnych sportowców
Wyczynowe bądź częste uprawianie sportu wymaga zaangażowanego podejścia do odpowiedniej diety, jak również do badań profilaktycznych. Regularna, zawodowa aktywność fizyczna wpływa korzystnie na zdrowie i samopoczucie pod warunkiem, że organizm funkcjonuje bez zarzutu. Profilaktyczne badania dla osób profesjonalnie uprawiających sport potwierdzą stan zdrowia, a także pozwolą zminimalizować problemy zdrowotne, wynikające z nadmiernej aktywności fizycznej.

już od 139,00

Jesteś młody? Zbadaj się!
Człowiek, który ukończył 30. rok życia, jest osobą dojrzałą i świadomą swojego ciała oraz zdrowia. Niektóre zmian, jakie zachodzą w naszych organizmach, trudno jednak wychwycić i zauważyć niepokojące objawy. Wczesne wykrycie wielu chorób, zwłaszcza w czasie, gdy organizm jest jeszcze młody, pozwala całkowicie je wyleczyć. Lekarze zalecają regularne wykonywanie badań sprawdzających stan zdrowia – w zależności od płci i wieku pacjentów.

już od 139,00

Życie kobiety zaczyna się po 40.
Kobiety w średnim wieku powinny regularnie kontrolować swoje zdrowie, nawet jeśli czują się dobrze i nic im nie dolega. Badania profilaktyczne nie tylko pozwalają wykryć choroby czy też ryzyko ich wystąpienia w przyszłości. Prawidłowe wyniki takich badań sprawiają ponadto, że panie mogą czuć się spokojniejsze i bardziej cieszyć się życiem.

już od 139,00

Mężczyzno 40+, czas na badania!
Lekarze zalecają wykonywanie badań profilaktycznych co najmniej raz w roku. Dla każdego wieku przewidziana jest inna grupa badań. Badania profilaktyczne mężczyzn po 40. roku życia przydatne są w diagnostyce chorób cywilizacyjnych (takich jak cukrzyca, nadciśnienie, otyłość), jak również takich, które występują najczęściej (np. jelita grubego). Wiele chorób zdiagnozowanych we wczesnym stadium da się całkowicie wyleczyć.

już od 139,00

Po 60. roku życia trzeba się badać!
Sześćdziesiątka to dobry moment, by w pełni zadbać o swoją formę i zdrowie. Aby cieszyć się urodą i sprawnością fizyczną, kobiety po 60. roku życia powinny zadbać o dietę, ruch, a regularne badania profilaktyczne uczynić swoim życiowym priorytetem.

już od 219,00

60 lat to początek przygody
Dojrzały wiek może być niezwykle przyjemny dla mężczyzny, pod warunkiem, że zadba on o swoją dietę, podejmie aktywność fizyczną, a także będzie pamiętał o regularnych badaniach profilaktycznych.

już od 229,00

Ukąsił Cię kleszcz? Zbadaj się!
Ukąszenie kleszcza może stać się przyczyną poważnych powikłań zdrowotnych. Dlatego też lekarze zalecają każdorazowo wykonanie badania, pozwalającego stwierdzić, czy nie zachorowaliśmy na chorobę odkleszczową czy boreliozę.

już od 89,00

Zdrowy metabolizm. Pakiet Basic
Problemy z wagą to jeden z ważniejszych problemów, z jakimi borykają się współcześni ludzie. Mechanizmy, które wpływają na powstanie otyłości, nadwagi oraz innych chorób, objawiających się zaburzeniem metabolizmu, są niezwykle złożone. Badania profilaktyczne przemiany materii Twojego organizmu pozwolą odpowiedzieć na pytanie, jak Twoja gospodarka hormonalna wpływa na metabolizm i apetyt, a także, co trzeba zrobić, by ją odpowiednio uregulować.

już od 269,00

Zdrowe stawy. Pakiet Basic
Odczuwalne dolegliwości stawów to częsty problem zdrowotny współczesnej cywilizacji. Na ich zdrowie wpływa bowiem wiele czynników wynikających z trybu życia. Brak ruchu lub przeciążenia fizyczne, niezdrowa dieta to ważne przyczyny występowania dolegliwości stawów. Stąd bardzo ważna jest profilaktyka badań w zakresie utrzymania ich w odpowiedniej formie.

już od 129,00

Zdrowa Mama. Pakiet Basic
Każdy rodzic marzy o tym, by ciąża przebiegła bez zastrzeżeń, a mama i jej dziecko cieszyły się pełnym zdrowiem, dlatego tak ważne jest przeprowadzenie wszelkich zalecanych badań, które pozwalają kontrolować przebieg ciąży. Dzięki tego typu badaniom w porę da się rozpoznać niebezpieczeństwa i odpowiednio na nie zareagować. Profilaktyka ciąży zapewnia też przyszłej mamie psychiczny spokój, który jest niezwykle ważny dla prawidłowego przebiegu ciąży.

już od 159,00

Choroby zakaźne w ciąży
Choroby zakaźne w ciąży stanowią poważny problem z uwagi na poważne zagrożenie dla zdrowia i życia rozwijającego się dziecka. Zagrożenie dla rozwijającego się dziecka (a również i dla matki) stanowią wszystkie choroby zakaźne wymienione w pakiecie, a więc: toksoplazmoza, cytomegalia, kiła, różyczka, AIDS wywołany przez wirus HIV i wirusowe zapalenie wątroby.

już od 299,00

Choroby metaboliczne
Badania metaboliczne dostarczają wielu cennych informacji na temat biochemii funkcjonowania całego organizmu oraz konkretnych jego struktur biorących udział w reakcjach przemiany materii. Pełnią również rolę profilaktyczną, ponieważ ich wyniki są wskaźnikami, na podstawie których można ocenić realne zagrożenie schorzeniami przemiany materii oraz wykryć choroby metaboliczne w początkowych stadiach rozwoju.

już od 39,00