FitQbe partner OCM od zdrowej motywacji - Ogólnopolskie Centrum Medyczne

FitQbe partner OCM od zdrowej motywacji

Spalone kalorie nie dla wszystkich są wystarczającym argumentem, by podjąć aktywność fizyczną. Co innego w sytuacji, gdy ilość włożonego wysiłku da się przeliczyć na dodatkowe korzyści, np. na tańsze badania profilaktyczne.

Z myślą o naszych pacjentach Ogólnopolskie Centrum Medyczne podpisało umowę partnerską z platformą FitQbe. Beneficjentami tej współpracy są klienci, którzy dzięki udziałowi w programie partnerskim mogą liczyć na podwójne korzyści. Platforma skierowana jest do pracowników firm, a więc mogą z niej korzystać osoby zatrudnione w przedsiębiorstwach także współpracujących z FitQbe. Na szczęście ich liczba nieustannie wzrasta. Coraz więcej szefów widzi korzyści z przemyślanego doboru programów motywacyjnych. Największą wartość dla pracowników mają te, które nastawione są na zwiększanie jakości życia, tj. – jak w tym przypadku – bezpośrednio oddziałujące na ich pozytywne samopoczucie i zdrowie.

Współpraca Ogólnopolskiego Centrum Medycznego z platformą FitQbe to kontynuacja misji naszej firmy, której jednym z nadrzędnych celów jest aktywność społeczna i szukanie nowych sposobów na uświadamianie Polakom, jak ważne jest odpowiedzialne podejście do zdrowia. Dzięki nowemu partnerstwu mamy szansę wspólnie promować ważną dla OCM ideę, że zdrowie łączy się z przyjemnością uprawiania sportów.

W związku z artykułem polecamy:

pakiet badań dla sportowców

Polecane badania laboratoryjne