Nowy endokrynolog na pokładzie - Ogólnopolskie Centrum Medyczne
Endokrynolog dr Elżbieta Deptuła Krawczyk

Nowy endokrynolog na pokładzie OCM

Od kwietnia do zespołu lekarzy Ogólnopolskiego Centrum Medycznego dołączyła dr Elżbieta Deptuła-Krawczyk. Specjalistka w zakresie chorób wewnętrznych ukończyła studia lekarskie na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 2013 roku zawodowo związana z Kliniką Endokrynologii i Terapii Izotopowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł specjalisty endokrynologii. Dodatkowo, dr Deptuła-Krawczyk aktualnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego w zakresie medycyny nuklearnej.

W obszar jej kompetencji zawodowych wchodzą: diagnostyka i leczenie chorób tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy, nowotworów tarczycy i innych nowotworów endokrynnych, jak również USG tarczycy. W sferze jej szczególnych zainteresowań znajdują się nowotwory neuroendokrynne.

Dr Deptuła-Krawczyk jest lekarzem bardzo cenionym przez pacjentów – przede wszystkim za wielką empatię i anielską cierpliwość. Poza zawodową rzetelnością, stojącą za doświadczeniem i pasją, czym bez wątpienia jest dla niej medycyna, dr Deptuła-Krawczyk szczególną wagę przywiązuje do uświadamiania pacjentom wagi dbania o zdrowy tryb życia i badania profilaktyczne, które mają ogromne znaczenie dla unikaniu i leczeniu chorób wewnętrznych.

Dr Deptuła-Krawczyk przyjmuje w przychodni OCM przy ul. Brzeskiej 2. W placówce OCM istnieje możliwość wykonania USG tarczycy.

Polecane badania laboratoryjne