OCM partnerem klubów Zdrofit w kampanii #PostawNaZdro - Ogólnopolskie Centrum Medyczne

OCM partnerem klubów Zdrofit w kampanii #PostawNaZdro

Ogólnopolskie Centrum Medyczne zostało partnerem medycznym kampanii #PostawNaZdro, organizowanej przez sieć klubów Zdrofit. Celem kampanii jest włączanie rozsądku w podejściu do planu treningowego i marzeń o pięknej, wysportowanej sylwetce.

Forsowanie się, zbyt rygorystyczna dieta, brak wiedzy na temat swojego zdrowia – wszystko to stało się pewnego rodzaju normą dla wielu współczesnych Polaków, chcących zadbać o siebie i swoją kondycję. Kampania realizowana przez Zdrofit, we współudziale ze specjalistami z OCM, ma na celu zreformować niewłaściwe podejście do sportu. Skuteczność podejmowania wysiłku fizycznego możliwa jest jedynie wówczas, gdy współgrają ze sobą trzy parametry: zdrowie, dieta i odpowiedni trening.

Wspólnie dementujemy mit, że sport zawsze służy człowiekowi. Aby to wiedzieć, konieczna jest wiedza o stanie zdrowia naszych organizmów. W XXI wieku plan treningowy rozpoczyna się od prostych badań profilaktycznych. OCM przygotował specjalne pakiety badań kontrolnych dla sportowców i osób, które chcą podjąć wysiłek fizyczny. Są one punktem wyjścia do dalszych kroków pod okiem dietetyka i trenera.

Zaufanie zdrowemu podejściu do sportu, jaki proponuje kampania realizowana przez partnerów Zdrofit-OCM, to pierwszy krok do osiągnięcia wymarzonych celów sportowych.

Dowiedz się więcej: https://ocm24.pl/zdrofit/

W związku z artykułem polecamy:

pakiet badań dla sportowców

Polecane badania laboratoryjne