Misja

Misja Ogólnopolskiego Centrum Medycznego

Ogólnopolskie Centrum Medyczne zostało stworzone dla Pacjentów, którzy chcą sobie zapewnić wysoki standard, a przede wszystkim pewny dostęp do służby medycznej.

Głównym celem Ogólnopolskiego Centrum Medycznego jest stały rozwój oferty i obsługa pacjentów na najwyższym poziomie.

Jeśli Ciebie lub Twoich bliskich dotknęły problemy ze zdrowiem, wiesz, jak czasochłonne, stresujące i kosztowne może być szukanie odpowiedniej drogi leczenia. Dlatego tak ważne są badania profilaktyczne, a w razie potrzeby – celna diagnoza oraz szybki, nielimitowany dostęp do specjalistów. OCM to nowoczesna, zaangażowana społecznie, holistyczna odpowiedź na Twoje potrzeby.

Dzięki kompleksowym, przystępnym cenowo 40 pakietom badań profilaktycznych i diagnostycznych wygodnie skontrolujesz ogólny stan zdrowia; możesz też zamówić analizy dedykowane dla Twojej grupy wiekowej lub ukierunkowane na ocenę konkretnych parametrów, takich jak np. profile hormonalne, testy alergiczne czy sprawdzenie poziomu witamin.

Aktywnie promuje ideę zdrowego życia, prowadząc społeczne akcje profilaktyczne oraz ułatwiając Pacjentom szybki dostęp do badań laboratoryjnych i konsultacji specjalistycznych w 1100 placówkach partnerskich na terenie całej Polski.

Chcemy, by zdrowie stało się artykułem pierwszej potrzeby, stale obecnym w każdym z polskich domów. Dlatego jesteśmy organizatorem akcji społecznej WYLECZ SIĘ ZDROWIEM, partnerem strategicznym Fundacji DZIEŃ DLA ŻYCIA oraz laureatem certyfikatu RZETELNI W OCHRONIE ZDROWIA.

Zależy Ci na stałym dostępie do lekarzy, bez długich kolejek i niezależnie od miasta, w którym przebywasz? Skorzystaj z abonamentu, gwarantującego nielimitowany dostęp do lekarzy 21 specjalności, współpracujących z OCM na terenie całego kraju. Przekonasz się, jak łatwe może być umawianie wizyt – dzwoniąc pod numer 22 100 61 60 lub wysyłając zgłoszenie online, błyskawicznie otrzymasz informację o najbliższym wolnym terminie w Twojej okolicy.

Informacje o cenach i szczegółach pakietów poznasz wędrując wygodnie po e-Markecie, w którym zakupy są tak proste jak te codzienne.