Poznaj nas - Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Ogólnopolskie Centrum Medyczne jest prywatną placówką medyczną, realizującą zadania w ramach profilaktyki, diagnostyki i specjalistycznego leczenia pacjentów.

Badania, jak i opieka medyczna w OCM, mają charakter kompleksowy i obejmują działania z zakresu ogólnej kontroli stanu zdrowia, a także dedykowanych, szczegółowych analiz, uwzględniających wiek pacjentów, czy też ukierunkowanych na ocenę konkretnych parametrów, jak np. profile hormonalne, testy alergiczne czy sprawdzenie poziomu witamin.

Do ważnych zadań OCM należy promocja zdrowego stylu życia, co firma realizuje, tworząc społeczne kampanie profilaktyczne, jak też poprzez umożliwianie szybkiego dostępu do badań laboratoryjnych oraz specjalistycznych konsultacji blisko 2200 placówek, zlokalizowanych na terenie całej Polski.

Oferta OCM skierowana jest do osób, które cenią szybki i łatwy dostęp do doświadczonych i uznanych lekarzy 28 specjalności. Ważnym punktem na ogólnopolskiej mapie placówek OCM jest przychodnia w Warszawie, gdzie – oprócz stałych elementów oferty – duży nacisk kładzie się na holistyczne leczenie seniorów. Możliwe jest to dzięki specjalistycznemu, multidyscyplinarnemu zespołowi odpowiednich specjalistów. Placówka wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt (np. aparat ultrasonograficznej marki GE umożliwiający badania dopplerowskie).