Przychodnia OCM - Ogólnopolskie Centrum Medyczne

Przychodnia Ogólnopolskiego Centrum Medycznego

Placówka OCM to nowoczesna przychodni, gdzie najważniejsze jest dobre samopoczucie Pacjenta i jego komfort.

W naszej przychodni pracują lekarze z bardzo dużym doświadczeniem. Do dyspozycji Pacjentów jest min. wysokiej jakości sprzęt: np. aparat ultrasonograficzny marki GE umożliwiający badania dopplerowskie.

Przychodnia Ogólnopolskiego Centrum Medycznego to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy w którym leczenie starszych Pacjentów oparte jest na holistycznym podejściu. Możliwe jest ono dzięki współdziałaniu, w ramach zespołu multidyscyplinarnego wielu profesjonalistów. W skład zespołu wchodzi lekarz geriatra, neurolog oraz dietetyk, fizjoterapeuta oraz psycholog. Każdy z członków zespołu jest odpowiedzialny za ocenę pacjenta przy pomocy osobnych narzędzi.

Ponadto w placówce do dyspozycji Pacjentów są specjaliści chorób wewnętrznych, endokrynologii, kardiologii, laryngologii, nefrologii, ortopedii, pulmonologii oraz pełen zakres diagnostyki ultrasonograficznej, diagnostyki kardiologicznej, laboratoryjnej oraz rehabilitacja w postaci kinezyterapii oraz fizykoterapii. Placówka stale poszerza zakres świadczonych usług.