Ruszyła kampania #kiedyostatnio - Ogólnopolskie Centrum Medyczne
Początek kampanii Kiedy Ostatnio

Ruszyła kampania #kiedyostatnio

W dniach 23-24 czerwca 2018 roku w Łodzi odbyła się VI edycja festiwalu See Bloggers – największej w Polsce imprezy skierowanej do twórców internetowych. Dla nas, jednym z ważniejszych punktów programu tegorocznej edycji było rozpoczęcie kampanii OCM – #kiedyostatnio – promującej odpowiedzialny styl życia i znaczenie badań profilaktycznych w życiu każdego Polaka.

Festiwal See Bloggers to prestiżowa impreza, która co roku przyciąga setki osób związanych z tworzeniem w Sieci – są to influencerzy, blogerzy, osoby aktywnie prowadzące profile na Instagramie, Snapchacie, YouTube i w innych mediach internetowych. Wielu z nich, po zapoznaniu się z założeniami kampanii #kiedyostatnio, postanowiło zostać jej ambasadorami.

Kampania powstała po to, by przypomnieć, że badania profilaktyczne mogą pomóc wykryć wiele (często bezobjawowych) chorób we wczesnym etapie ich rozwoju, uchronić przed złymi decyzjami dotyczącymi diety lub sportu, jak również by skłonić odbiorców kampanii do uczciwej odpowiedzi na pytanie, „kiedy ostatnio się badałaś/badałeś?”. Infuencerów nie trzeba było namawiać, by zaangażowali się w promowanie zdrowego stylu życia i wspomaganie procesów zdrowienia, co jest możliwe dzięki cyklicznie przeprowadzanym badaniom profilaktycznym. Już wkrótce znajdziecie w Sieci efekty naszych spotkań z gwiazdami Internetu.

Szukajcie hasztagu #kiedyostatnio i sami zadajcie sobie oraz najbliższym to pytanie w kontekście badań profilaktycznych.

#kiedyostatnio #nieczekaj #zbadajsię

Polecane badania laboratoryjne